< надаз до Блогу
Зустрічайте тариф-конструктор Just
01.09.2020
Ми запустили унікальну категорію-конструктор Just. «Мінімалка» — 27 грн за поїздку

1 вересня у Cab з’явилася нова категорія. Just — перший тариф-конструктор, повністю розкладений на опції. Вартість перевезення залежатиме від потреб пасажира в кожній окремій поїздці.

За нашою внутрішньою статистикою 70% поїздок здійснює один пасажир без великого багажу. Ми не хочемо, аби ви переплачували у 70% випадків, тому створили категорію Just. Починаючи з 1 вересня користувачі Cab платять справедливу ціну за поїздки поодинці та без використання багажнику — вартість стартує від 27 грн.

  • Мінімальний тариф — 27 грн
  • Додатковий пасажир — 18 грн
  • Використання багажнику — 18 грн (у салон без доплати можна взяти ручну поклажу).

Доступна ціна Just не означатиме компромісів на рівні сервісу. Всі категорії Cab відповідають високим стандартам якості.

Вік автівок у категорії — до 10 років (до роботи в інших агрегаторах допускаються автомобілі з 2000 року). До автівок нашого автопарку незабаром долучаться партнерські, а також водії зі своїм авто. Окрім вікового обмеження у 10 років для автівок категорії діє ще одне важливе правило: вони мають бути виключно у бездоганному технічному та косметичному стані.

У питаннях безпеки Just наслідує принципи категорії підвищеного комфорту White cab, з якою ми вийшли на ринок. А саме:

  • — регулярний ТО автівок
  • — ретельний відбір водіїв
  • — фотоперевірки
  • — контроль швидкості в реальному часі

Після введення маршруту у додатку ви бачитимете мінімальну (1 пасажир без багажу) та максимальну (4 пасажири + багаж) вартість. Можна буде одразу порівняти тариф з категорією комфорт-плюс White cab і обрати доречний цінник. Якщо опції Just було обрано неправильно (наприклад, вказана некоректна кількість пасажирів), налаштування можна буде відкоригувати під час поїздки.

Категорія доступна для користування з 1 вересня.

Завантажи додаток Cab

Завантажи додаток Cab