< надаз до Блогу
White cab: характеристики й тариф
15.08.2020
Категорія White cab: характеристики й тариф

Категорія White cab має назву автопарку, з якого майже чотири роки тому почалася історія нашої компанії. Від початку ми робили ставку на високий рівень сервісу, що передбачувано відбивалося на тарифах. Проте зараз змінили підхід до ціноутворення, адже розуміємо, що в наші буремні часи доступність послуг важить не менше.

Мінімальна вартість поїздки складає 36 грн . Кожен наступний кілометр коштуватиме 9 грн. Ви завжди можете розрахувати вартість поїздки заздалегідь. Жодних таємниць та сюрпризів: у Cab немає додаткових нарахувань через підвищений попит, погодні умови, час або місце виклику — ціна фіксована та лишається незмінною.

Що ми гарантуємо пасажирам, які обирають цю категорію:
 • 1

  Нові автівки з середнім віком 1,5 роки (середній вік авто аналогічної категорії на ринку — 10 років). Автівки купуємо і обслуговуємо у сертифікованих українських дилерів. На виклик приїде Volkswagen Polo чи Hyundai Accent. Машини старше трьох років до роботи не допускаються.

 • 2

  Офіс White cab розташовано в Києві — обов’язковою частиною роботи є особистий контакт з водіями . Ми ретельно стежимо за якістю роботи працівників та станом автівок, здійснюємо регулярне техобслуговування автопарку.

 • 3

  Вихід кожної автівки на маршрут здійснюється тільки після проходження щоденної перевірки стану машини через систему фотоперевірок . Перед початком роботи водії також фотографують себе та документи — ми ручаємося за імідж та профпридатність працівників. А також за косметичний стан автівок.

 • 4

  Ретельний відбір водіїв. Не тільки за високим професійним стажем, але й за етичними показниками. Вас не діставатимуть балачками та спитають, яку музику хочете слухати. Водії White cab не палять в автівках.

 • 5

  Профілактика Covid 19. Наші таксисти одягають маски не лише за проханням пасажира. Для дезінфекції використовуємо універсальний гіпоалергенний та екологічний засіб GreenUnikleen та американський медичний засіб CaviWipes, що використовують для знезараження поверхонь. Дезінфекція та провітрювання автівок здійснюються регулярно.

 • 6

  Кожна автівка обладнана дитячим кріслом-бустером . Без жодних доплат. Є можливість перевозити двох дітей всіх вікових категорій (від народження до 12 років) з комплектацією бустерами Chicco та повнорозмірними автокріслами Evenflo

 • 7

  Мы контролюємо швидкості автомобілів у реальному часі. У разі повторного порушення правил водій не допускається до роботи.

 • 8

  Служба підтримки White cab White cab працює цілодобово і готова розглянути будь-яку скаргу чи побажання. Вам не доведеться висіти на лінії чи очікувати відповіді на листа вічність — ми реагуємо швидко.

Викликайте автівку в додатку та насолоджуйтеся подорожжю.