< надаз до Блогу
Про відбір водіїв у Cab
1.07.2020
Про відбір водіїв

Хороший водій — запорука комфортної поїздки. Ось п’ять китів, на яких ґрунтується відбір та взаємодія нашого основного партнера White cab з водіями:

 • 1
  Досвід

  Мінімальний водійський стаж — 3 роки.

 • 2
  Співбесіди

  Аби стати водієм Cab, недостатньо просто зареєструватися в системі, надавши документи на автівку та посвідчення. Потрібно пройти кілька співбесід: важлива не тільки професійність майбутнього співробітника, а і його особистість.

 • 3
  Тестовий період

  Втім, лише спілкування може бути недостатньо: треба ще й довести свою компетентність на практиці.

 • 4
  Фотоперевірка

  Ранок починається не з кави, а з фотоперевірки. 15 світлин автівки (ззовні та зсередини), себе та документів водій передає менеджеру по контролю якості, і тільки після отримання задовільної відповіді виходить на лінію. Таким чином ми контролюємо профпридатність працівників, косметичний стан автівок, наявність документів та їхню відповідність автівці, що закріплена за водієм.

 • 5
  Особисте спілкування

  Щотижня водії приїздять в офіс для особистого спілкування. Робота водія — це не просто «сів та поїхав». Це також і великий стрес, із яким ми допомагаємо впоратися. Особисті зустрічі також створюють важливе відчуття причетності до колективу.

Ці принципи відбору та роботи з водіями діятимуть і для всіх майбутніх партнерів Cab — без жодних компромісів.

Якщо ви бажаєте приєднатися до команди водіїв White cab, ми запрошуємо вас на роботу в таксі на авто компанії. Ви можете дізнатися подробиці роботи в таксі White cab відвідавши сторінку за посиланням , або телефонуйте прямо зараз +38 093 170 33 80