< надаз до Блогу
Чому бустер у кожному авто — це норма?
14.10.2020
Чому бустер у кожному авто — це норма?

Пояснюємо для батьків і не тільки.

20 листопада минулого року набрав чинності законопроєкт про штрафи за перевезення дітей без автокрісла. Нові норми стосувалися не лише приватних автівок, а й служб таксі, адже закон зобов'язував забезпечити дитячими автокріслами весь автомобільний транспорт. Перевізники відреагували по-різному: деякі служби додали опцію замовлення дитячого автокрісла за додаткову плату, деякі ж досі не надають і такої можливості.

White Cab став першим українським автопарком, що обладнав всі свої автівки дитячими кріслами-бустерами Chicco.

Це було оперативне та беззаперечне рішення, адже:
  • 1

    Наша компанія працювала й працюватиме в рамках чинного законодавства;

  • 2

    Безпека пасажирів для нас — на першому місці;

  • 3

    Ми прагнемо, аби подача авто була однаково швидкою для всіх пасажирів і батьки не чекали, допоки знайдеться автівка з автокріслом.

Бустер — один із різновидів дитячого утримувального пристрою, що дозволяє «збільшити» зріст дитини і н адійно зафіксувати її положення тіла стандартним ременем безпеки. Кожна автівка Кеб укомплектована одним бустером, що дозволяє безпечно перевозити дитину від 4 до 12 років, вагою 18-45 кг та зростом 97-145 см. Використання бустера в категорії White Cab включено в тариф, у категорії Just коштує 18 грн.

Також є можливість перевозити до трьох дітей від народження до 12 років з комплектацією бустерами Chicco та повнорозмірними кріслами Evenflo за додаткову оплату.

Пересувайтеся всією сім’єю комфортно та безпечно.

Фото : БЖ